Очікуються дощі та похолодання. Якою буде погода протягом тижня на Миколаївщині

За інформацією: Суспільне.

Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині, з 12 до 18 лютого, синоптики очікують прохолодну погоду та дощі, місцями з мокрим снігом. Вдень температура повітря сягатиме до +5…+10 градусів. Вночі становитиме до -1…-5 градусів.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла чергова синоптикиня Миколаївського гідрометеорологічного центру Тамара Волошина.

"На початку тижня погода ще буде теплою. Під впливом атмосферних фронтів 13, 14 й 15 лютого пройдуть невеликі дощі. Вітер — завтра та післязавтра південний 6-11 метрів за секунду", — говорить синоптикиня.

За словами Тамари Волошиної, температура 13 та 14 лютого вночі становитиме +3…+8 градусів. Вдень синоптики очікують +9…+14 градусів.

З 15 лютого почне холодати, вдень температура повітря сягатиме +5…+10 градусів. Вітри зміняться з південних на північно-східні й повіє холодне повітря.

"Температура до кінця тижня на показниках посне падати, особливо 16, 17 й 18 лютого. Вночі очікуємо -1…-6 градусів, а вдень 0…+5 градусів. Також 16 лютого можливі невеликі осадки у вигляді дощу, місцями з мокрим снігом", — розповідає Волошина.

Довідковий Миколаїв