Очне навчання: що відомо про відкриття шкіл в одному з районів Миколаївщини

У Миколаївському районі з першого вересня планують відкрити близько 70 відсотків шкіл. Станом на червень 2024 року триває облаштування укриттів у закладах освіти.

Про це під час брифінгу 25 червня 2024 року розповів начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба.

За словами Максима Кашуби, наразі у громадах Миколаївщини напрацьовують необхідну кількість укриттів, щоб відкрити школи з першого вересня.

Я не можу зараз сказати точні цифри, на які ми вийдемо.

"Динаміка досить позитивна. Наразі у нас за змішаною формою навчання в районі працюють 12 закладів загальної середньої освіти. На очно вже перейшли п’ять. Вони вже перейшли та працюють", — говорить начальник Миколаївської РВА.

Начальник Миколаївської районної військової адміністрації Максим Кашуба. Скріншот з відео Миколаївської ОВА

Кашуба каже, що наразі в районі існує 234 сховища, 224 протирадіаційне і 191 найпростіше укриття. Також до кінця кварталу планується відкрити ще чотири укриття в закладах освіти та 12 в житлових будинках.