Очолить переселенець. Миколаївський виконком вніс зміни до складу Ради з питань ВПО

Будівля Миколаївської міської ради. Фото: Миколаївська міська рада

У Миколаєві внесли зміни до вимог Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. Згідно з новими вимогами Раду повинен очолювати переселенець, а також у її складі повинно перебувати не менше 50 відсотків ВПО та представників громадських організацій.

Відповідне рішення затвердили 10 січня під час засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Відповідно до вимог, до складу Ради мають увійти внутрішньо переміщені особи, представники громадських організацій, а також фахівці департаментів міськради.

"Ми вносимо зміни, у зв'язку з тим, що першого грудня внесені зміни у постанову Кабінету Міністрів України № 812 від 4 серпня 2023 року. Раніше Раду очолював заступник міського голови Анатолій Петров. Згідно з новими вимогами Раду повинен очолювати хтось з внутрішньопереміщених осіб", — сказав директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко.

До складу Ради повинно входити не менше 50 відсотків ВПО і частина громадських організацій.