Очолив рух прихильників комунізму: жителя Миколаївщини судитимуть за держзраду

На Миколаївщині судитимуть 25-річного жителя Первомайська, якого підозрюють у держзраді. За даними слідства, чоловік очолив заборонене в Україні політичне об'єднання та налагодив роботу групи прихильників комуністичного руху.

Про це 18 жовтня 2024 року повідомили у пресслужбі Миколаївської обласної прокуратури.

Правоохоронці з'ясували, що чоловік готував статті антиукраїнського характеру, у яких не визнавали незалежність України, заперечували легітимність української влади та виправдовували збройну агресію Росії проти України.

Після підготовки, редагування та перекладу тексти передавали для публікації на іноземному соціалістичному вебсайті.

"З лютого 2022 року було опубліковано понад 10 пропагандистських статей".

Наразі обвинувачений перебуває під вартою. Його підозрюють у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Санкція статтіЧастина 2 статті 111 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Читати ще

Читати ще Миколаївські рятувальники тричі виїжджали на аварії протягом доби — ДСНС

Читати ще «Назавжди залишиться 22»: на Миколаївщині провели в останню путь полеглого бійця Віктора Мороза