Охоронці міськради не пустили людей в укриття: що розповіли очевидці ситуації в Миколаєві

Ігоря Фінкельштейна та інших учасників акції не пустили в укриття міської ради. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Чоловік показав зроблені ним фото. З його слів, що на акції було приблизно 30 людей, серед них діти.

"Слава Богу, що через 20 хвилин тривога закінчилась. І тільки тоді відчинили двері ось так от і не пустив поліцію. А охоронець сказав, що вони пускають у сховище тільки у будні дні", — каже Ігор.

Охоронці не запустили людей в укриття: Ігор Фінкельштейн зробив фото. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за статтеюЧастина один статті 135 Кримінального кодексу України "Залишення в небезпеці". Правоохоронці встановлюють всі обставини події та організовують слідчі заходи.

"Під час забезпечення публічної безпеки поліцейські виявили факт недопуску учасників масових заходів до укриття під час оголошення повітряної тривоги. Санкція зазначеної статті передбачає до двох років позбавлення волі", — повідомила речниця Нацполіції Миколаївської області Вікторія Хіль.

Будівля Миколаївської міської ради, 17 грудня 2023 року. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Речниця міськради Олена Денисова в листуванні з журналістами Суспільного зазначила: "Наразі (станом на 17 грудня — ред.) тривав службове розслідування щодо цього випадку. Усю офіційну інформацію буде надано згодом".