Оновлення візитівки міста: на Тернівському кільці тимчасово демонтували стелу «Миколаїв»

Ремонтні роботи біля стели «Миколаїв». Фото: Миколаївська міська рада

На Тернівському кільці міста демонтували стелу "Миколаїв" для оновлення. Роботи виконають за гроші комунального підприємства "Миколаївські парки" без залучення додаткового фінансування.

Про це 15 березня повідомили у Миколаївській міській раді.

У відомстві зазначили, працівники відремонтують стелу, а також виготовлять та встановлять нові літери для неї.

"Наразі стела у занедбаному стані, але задля створення її доглянутого та охайного вигляду підприємство проведе відповідний комплекс робіт. Адже саме це кільце є візитівкою нашого міста, саме його першим бачать гості, які приїздять до Миколаєва. Також зазначимо, раніше на Тернівському кільці було видалено "хворі" кущі", — повідомляють комунальники.

Також ґрунт довкола стели буде оброблено препаратом, аби завадити розповсюдження шкідників кущів.