Осквернили могилу військовослужбовця: миколаївська поліція відкрила справу

Могила загиблого військового, 20 грудня 2023 року. Фото: Національна поліція

До районного управління поліції Миколаївщини 20 грудня звернувся житель села Коблеве. 70-річний чоловік повідомив, що на сільському кладовищі невідомі осквернили могилу його сина — воїна Збройних Сил України, який загинув у війні.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Національної поліції у Миколаївській області.

Слідчі встановили, що на могилі загиблого військовослужбовця невідомі підпалили квіти та вінки, які залишили рідні та односельці, щоб вшанувати полеглого.

"За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадженняза частиною 1 статті 297 Кримінального кодексу України: "Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого". Санкцією вказаної статті передбачено до трьох позбавлення волі", — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці звертаються до громадян, які володіють будь-якою інформацією про обставини події, звернутись до відділення поліції № 8 Миколаївського районного управління або повідомити за телефонами: (0512) 53-13-41, (0512) 53-11-41, (0512) 53-11-98, 102.