«Останній раз прибирали від сміття у 2019 році». Сміттєзвалище у Миколаєві чекає на ліквідацію

Світлана Бешевець, 5 січня 2024 року. Фото: Катерина Шелест/Cуспільне Миколаїв

Жителька мікрорайону Тернівка Олена Малінчик розповідає, що цю територію останній раз прибирали від сміття у 2019 році.

"Йдеться про одне зі сміттєзвалищ на околицях Тернівки біля підприємства "Нікотекс". Тут сміттєзвалище існує дуже-дуже давно, періодично ми зверталися і до адміністрації, і особисто я відмічала наше сміттєзвалище на мапі онлайн-сміттєзвалищ Міністерства екології, ще до війни", — говорить Олена.

Олена, 5 січня 2024 року. Фото: Катерина Шелест/Cуспільне Миколаїв

Організація вивозу побутових відходів у Тернівці є, але не всі жителі району уклали договори з відповідною компанією, говорить жінка.

"У нас є компанія, яка займається вивозом сміття, в якісь окремі дні по вулицях Тернівки проїжджає машина і забирає сміття біля тих будинків, з якими є договір. Але, наприклад, я представник молодої родини, не укладала цей договір, але я домовилась з батьками, і через батьків ми вивозимо таким чином своє сміття, так на цей час", — розповідає Олена.

Сміттєзвалище на Тернівці, 5 січня 2024 року. Фото: Катерина Шелест/Cуспільне МиколаївКореспонденти Суспільного направили інформаційний запит до адміністрації Центрального району щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища в мікрорайоні Тернівка. Про відповідь повідомимо додатково.