Пережив окупацію та катування. У Снігурівці на Миколаївщині попрощалися із загиблим захисником Сергієм Плотніком

У Снігурівці Миколаївської області 13 серпня провели в останню путь захисника Сергія Плотніка. У 2022 році чоловік пережив вісім місяців російської окупації, зокрема й катування. Згодом він став до лав Збройних сил України й брав участь у боях. Четвертого серпня Сергій загинув, виконуючи бойове завдання.

Про це повідомив начальник Снігурівської міської військової адміністрації Іван Кухта в Телеграм.

Сергій Плотнік народився і виріс у Снігурівці. У 1999 році здобув середню освіту у Снігурівській ЗОШ №1. Із 2009 до 2017 року працював оператором котельні у міській лікарні. Після цього деякий час був будівельником за кордоном, говорить Кухта.

У 2022 році після початку повномасштабної війни чоловік прожив вісім місяців окупації, коли російські війська зайшли до Снігурівки. "Після того, як Сергій три дні провів у катівнях росіян, він твердо вирішив — при першій же можливості піти захищати країну та родину від окупантів, що він і зробив вже після звільнення нашого міста", — розповів начальник Снігурівської МВА.

Люди несуть труну із полеглим на війні бійцем Сергієм Плотніком. Миколаївщина, 13 серпня 2024 року. Начальник Снігурівської МВА Іван Кухта

Захисник брав участь у боях на сході України, де разом з побратимами тримав позиції у найгарячіших точках, додав Іван Кухта. "Його бойовий шлях був сповнений відваги та самовідданості", — зазначив посадовець.

Місцеві стали на коліно й вклонили голови на знак пошани до полеглого воїна. Миколаївшина, 13 серпня 2024 року. Начальник Снігурівської МВА Іван Кухта

Четвертого серпня 2024 року Сергій Плотнік загинув від кулі під час виконання бойового завдання. У нього залишилися мати, дружина, донька та син.

"Неможливо знайти слова, які б змогли загоїти біль втрати для родини та близьких, але ми завжди пам’ятатимемо його як Героя, який поклав своє життя заради незалежності нашої Батьківщини", — додав Іван Кухта.

Читати ще

Читати ще «Провели профілактичну бесіду»: у Миколаєві без погодження створили мурал на будівлі-пам’ятці архітектури

Читати ще У дитячому містечку «Казка» миколаївські поліцейські влаштували урок безпеки для дітей