Перший тиждень 2024 року на Миколаївщині буде теплим — синоптики

За інформацією: Суспільне.

Новорічна ялинка в Миколаєві, 27 грудня 2023 року. Фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині, з першого до сьомого січня, синоптики не прогнозують морозів — температура повітря вдень підвищиться до 10 градусів тепла. Можливі помірні дощі.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла чергова синоптикиня Миколаївського гідрометеорологічного центру Тамара Волошина.

За словами Тамари Волошиної, західний вітер на Миколаївщині зміниться на південно-східних — 5-10 м/с.

"Температура вночі буде 0… +5 градусів. В окремі дні можливо температура до -1…+2, -1…+4 градусів. Денна температура становитиме від 5 до 10 градусів тепла. До кінця тижня буде така температура. Загалом тепло", — зазначає синоптикиня.

Першого та другого січня в області буде без опадів, надалі протягом тижня можливі невеликі дощі. Зі слів фахівчині, на вихідних, шостого та сьомого січня, новий циклон принесе більшу кількість опадів.

"Будуть хороші дощі ближче до наступного тижня. А цього тижня, тільки першого та другого січня без опадів, а далі можливі невеликі помірні дощі. Туман тільки сьогодні (першого січня — ред.). Можливо, завтра туман ще туман. Надалі без туману, вітру сильного не буде", — говорить Тамара Волошина.

Довідковий Миколаїв