«Під покровом Пресвятої Богородиці»: у Миколаєві відбулося спецпогашення благодійної марки

У Миколаєві першого жовтня відбулося спецпогашення благодійної марки від Укрпошти "Під покровом Богородиці". Цей випуск присвячений Дню захисників і захисниць України.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного з місця події.

На марці зображена Пресвята Богородиця, яка своїм омофором Частина богослужбового вбрання.покриває і захищає тих, хто боронить українську землю. Дизайн розробив художник Олександр Охапкін.

Поштовий блок «Під покровом Богородиці». Суспільне Миколаїв/Федір Бондар

У спецпогашенні марки "Під покровом Богородиці" взяли участь військовослужбовці.

Спецпогашення нової поштової продукції. Суспільне Миколаїв/Федір Бондар

Спецпогашення відбувалося спеціальним штемпелем. На ньому зображено птаха, як символ миру і добра, й напис "День захисників і захисниць України".

Конверт. Суспільне Миколаїв/Федір Бондар

Частину коштів від продажу поштового блоку спрямують на допомогу Збройним Силам України.

Картка. Суспільне Миколаїв/Федір Бондар

Марка вийшла накладом 420 000 примірників, а конверт та картки — по 30 000 примірників. Вартість маркового аркуша — 138 гривень.