Пішов із життя головний редактор газети «Вечірній Миколаїв» Станіслав Козлов

Головний редактор газети «Вечірній Миколаїв» Станіслав Козлов. Фото: Станіслав Козлов/Facebook

Миколаївець Станіслав Козлов протягом 25 років працював у газеті "Вечірній Миколаїв". Був журналістом, заступником редактора Володимира Пучкова, а згодом обійняв його посаду. Помер 15 лютого 2024 року від хвороби, з якою боровся два місяці.

Звістку про це оприлюднили на сайті видання.

Пішов у засвіти наш головний редактор — Станіслав В’ячеславович Козлов.

З 1996 року після закінчення Миколаївського державного педагогічного інституту (нині Миколаївський національний університет імені Василя Сухомлинського) працював у виконкомі міськради у відділі зв’язків з медіа.

"Спочатку інструктором, потім завідувачем відділу зв’язків із засобами масової інформації, громадськими організаціями та об’єднаннями", — розповіли у виданні.

Долучився до команди "Вечірнього Миколаєва" у 1998 році та пропрацював там 25 років.

"Був одним з найкращих представників миколаївської громади. Миколаївська журналістська спілка відзначала його працю почесними грамотами, а у 2010 році Станіслав Козлов отримав звання "Городянин року", — повідомили у "Вечірньому Миколаєві".

Його редакторство припало на роки повномасштабної агресії Росії проти України. Від початку війни газету не друкували. Після тимчасової перерви паперова "Вечірка" знов почала виходити у другій половині 2023 року завдяки зусиллям редактора, розповіли колеги.

"В останньому номері "Вечірки", у колонці редактора, практично попрощався з читачами, тому що вже все знав…", — зазначили у газетному виданні.