Пісні та вправи для покращення психоемоційного стану: у Миколаєві презентували проєкт «Ігровий кейс волонтера»

За інформацією: Суспільне.

Ігромайстриня Наталія Мієдінова, 24 листопада 2023 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Керівник ініціативної групи "Саша та Наташа help" Олександр Балицький говорить, на захід завітали 50 людей. Це працівники соціально-культурних закладів, вчителі й волонтери.

"Ми вийшли з ініціативою зібрати людей, які працюють з дітьми ВПОВнутрішньо переміщена особа, допомагають їм впоратися з труднощами воєнного стану. І для того, щоб отримати сучасний український контент, для того, щоб поділитися своїм досвідом. Ми плануємо об’єднати зусилля тих волонтерів і соціальних працівників, які опікуються діточками", — розповідає Олександр Балицький.

Учасники долучилися до ігрових вправ, Миколаїв, 24 листопада 2023 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

До заходу долучилася завідувачка сектору Баштанського будинку дитячої творчості Марина Бордовська. Жінка працює з внутрішньо переміщеними дітьми та тими, хто постраждав від війни.

"Хочеться внести щось нове для того, щоб можна було дітей повернути хоч трішки до того життя. Тому що життя продовжується, розуміємо, що війна, але це діти й вони хочуть жити, вони хочуть радіти", — розповідає Марина Бордовська.

Ігрова вправа, Миколаїв, 24 листопада 2023 року. Фото: Федір Бондар/Суспільне Миколаїв

Вчителька Лиманівського ліцею Олена Таран каже, дітям вкрай необхідне психологічне розвантаження.

"Ми працюємо з дітьми й це дуже гарно, актуально — дізнатись щось нове, цікаве. І тримати гарний настрій. Вперед — до перемоги!" — говорить вчителька.

Довідковий Миколаїв