Платники податків на Миколаївщині перерахували майже 600 мільйонів гривень на підтримку армії

З січня по серпень 2024 року жителі Миколаївщини спрямували майже 600 мільйонів гривень військового збору на потреби Збройних Сил України та зміцнення обороноздатності держави.

Про це 18 вересня повідомляє Головне управління Державної податкової служби у Миколаївській області.

Згідно з інформацією відомства, це на 25 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2023 року. Військовий збір стягується з доходів громадян, зокрема із заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат.

"Разом – ми сила! І тільки разом ми наближаємо нашу Перемогу!"

У повідомленні також нагадують, що військовий збір сплачують як фізичні особи — резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні або за її межами. Ставка податку становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Читати ще

Читати ще Повідомили про можливе вбивство. Миколаївські гвардійці врятували жінку та затримали підозрювану