«Пліч-о-пліч»: на Миколаївщині відбулися показові виступи спортсменів шкільної ліги

Учасниці змагань, 5 лютого 2024 року. фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині 5 лютого відбулося офіційне відкриття спортивних змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". У спортивному залі однієї зі шкіл Миколаївщини зібралися команди з чирлідингу, футзалу, баскетболу, спортивного орієнтування та волейболу.

На відкритті побували кореспонденти Суспільного.

Футболісти, волейболісти, чирлідерки та інші спортсмени показали свої вміння під час офіційного відкриття змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги". Одна з учасниць Вероніка навчається у 9 класі. Дівчинка каже, дуже полюбляє заняття спортом, а саме, волейбол.

"Наша школа представляє волейбол. Тренуємося по три рази на тиждень, у нас дуже насичені тренування і є дуже багато успіхів. Були обласні змагання, на яких ми теж непогані місця займали. Я вважаю, що це дуже важливо в наш час, тому що проявляти свою силу — це дуже мужньо", — розповіла дівчина.

Вероніка з учасницями команди, 5 лютого 2024 року. фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Вчитель фізичної культури команди Вероніки Артем Турчанов каже, тренуються зазвичай по дві години. Наразі наполегливо готуються до старту змагань.

"Ми почули про цей проєкт, дуже зраділи, взяли участь, зареєструвалися на сайті. Моя школа буде представляти волейбол. Діти зраділи, дуже щасливі, задоволені. Готуємося, покажемо, думаю, непогані результати", — розповів тренер волейбольної команди.

Команди, 5 лютого 2024 року. фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Після показових виступів всі учасники змагань отримали подарунки. Директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська розповіла, що участь у змаганнях візьмуть 511 команд.

"Це більше ніж 29 тисяч учасників і абсолютно з усіх районів. Якщо на початку ми були впевнені, що це будуть представники Вознесенського та Первомайського районів, то потім ми були дуже приємно здивовані, коли реєструвалися і команди Миколаївського, Баштанського районів. Як ви могли побачити, все робиться з безпекою і там, де проводяться змагання обов’язково є укриття", — розповіла Алла Веліховська.

Чирлідерки, 5 лютого 2024 року. фото: Катерина Шелест/Суспільне Миколаїв

Алла Веліховська також зазначила, що змагання відбуватимуться на п'яти рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський етап. Наразі триває територіальний етап.