Поцілили в об’єкт інфраструктури: армія РФ атакувала Миколаївщину ракетами та артилерією

Четвертого жовтня російська армія атакувала Миколаївщину крилатими ракетами та артилерією. Внаслідок обстрілу в обласному центрі пошкоджено об'єкт інфраструктури.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

За інформацією відомства, четвертого жовтня близько 22:27 російська армія атакувала, попередньо крилатими ракетами Х-59/Х-69, об'єкт інфраструктури у Миколаєві.

Крім того, цього ж дня о 14:15 армія РФ обстрілювала з артилерії відкриту територію Галицинівської громади. Загиблих та травмованих немає, повідомили у Миколаївській ОВА.

Що відомо про вибухи ввечері четвертого жовтня

• Міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, в обласному центрі четвертого жовтня близько 22:26 пролунали вибухи. Повітряну тривогу в області оголосили з 21:59.
  • До цього, о 22:00 у Повітряних силах ЗСУ повідомляли про загрозу застосування авіаційних засобів ураження.

Читати ще

Читати ще «Зроблено все зі смаком»: у Миколаєві відкрили виставку скульптора В’ячеслава Колесніченка

Читати ще Зруйновані склади та техніка: як на Миколаївщині попри руйнування діє сільськогосподарський кооператив

Читати ще Майстеркласи, поезія та малювання: на Миколаївщині для молоді організували артпікнік на честь Миколи Вінграновського