Погіршення погоди на Миколаївщині: водіїв просять утриматися від поїздок

Поліція. Фото: ГУ Нацполіції в Миколаївській області

На території Миколаївської області через вихід південного циклону, з 7 до 9 січня, очікують погіршення погодних умов. У поліції просять водіїв за можливості відмовитися від поїздок.

Про це повідомили на сайті Головного управління Національної поліції у Миколаївській області.

«Радимо утриматись від поїздок на значні дистанції, а якщо перенести неможливо, то ще раз переконатись, що ваша автівка готова до зміни погодних умов. Просимо бути пильними за кермом та дотримуватись Правил дорожнього руху», — йдеться в повідомленні поліції.

За даними обласного центру гідрометеорології, сьомого та восьмого січня синоптики очікують значні опади — дощ, який зміниться снігом, у ніч проти дев’ятого січня — сніг, ожеледь, місцями налипання мокрого снігу, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву 5-15 сантиметрів.

У відомстві розробили рекомендації для водіїв:

• дотримуватись швидкісного режиму та безпечної дистанції, не здійснювати ризикованих маневрів;
  • заздалегідь знижувати швидкість перед поворотами й перехрестями, а також світлофорами та пішохідними переходами;
  • не паркувати автомобілі в місцях, де ускладнений рух для проїзду автомобілів спецслужб.

Що відомо про реагування на негоду

• Задля оперативного реагування на можливі наслідки негоди 5 січня відбулось засідання Ради оборони Миколаївської області та регіонального штабу щодо забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури.