«Померла в реанімації»: на Миколаївщині водій у стані сп’яніння наїхав на пішохідку — поліція

У Південноукраїнську, що на Миколаївщині, 15 жовтня правоохоронці затримали водія, який наїхав на пішохідку. Керманич був у стані алкогольного сп’яніння. Внаслідок аварії жінка померла в реанімації.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Миколаївській області.

За даними поліції, подія сталась о 19:05 по вулиці Європейській біля будинку №50. Водій авто "Daewoo Lanos" наїхав на пішохідку, яка перетинала проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу. Внаслідок аварії 49-річну травмовану жінку ушпиталили. Згодом вона померла у реанімації.

За результатами експертизи у 35-річного керманича виявили 1,7 промілеПроміле (‰) — це одиниця вимірювання, яка показує кількість алкоголю в крові. Одне проміле означає, що в одному літрі крові міститься 1 мілілітр чистого алкоголю.Норма вмісту алкоголю в крові для водіїв в Україні — 0.2 проміле. алкоголю. Чоловіку оголосили про підозруЧастина 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України. у "Порушенні правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння".

Санкція статті передбачає ув'язнення строком до десяти років, без права керувати авто на строк від 5 до 10 років.

Місце аварії. ГУ Нацполіції в Миколаївській області

Станом на 17 жовтня 2024 року поліціянти встановлюють усі обставини та причини автопригоди. Триває досудове розслідування.

Читати ще

Читати ще «Здійснив наїзд на жінку із дитячим візком»: на Миколаївщині трапилася аварія, серед травмованих є дитина

Читати ще У Миколаєві триває енергомодернізація багатоквартирних будинків за державною програмою «Енергодім»