Посадовця з Миколаївщини підозрюють у розтраті бюджетних грошей — поліція

Ілюстративне фото. Getty Images

На Миколаївщині підозрюють керівника комунального підприємства у розтраті грошей з місцевого бюджету. Чоловік придбав транспортні засоби за завищеними цінами.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Миколаївській області.

За інформацією правоохоронців, голова комунального підприємства однієї з сільських рад в Миколаївському районі упродовж 2022 року уклав та підписав договори з товариством про закупівлю транспортних засобів за завищеними цінами.

"Внаслідок умисних протиправних дій посадовця, комунальному підприємству завдали шкоди на суму 432 тисячі гривень", — йдеться в повідомленні.

Станом на 22 січня санкція інкримінованої статті Частина 4 статті 191 Кримінального кодексу Українипередбачає до восьми років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.