Посадовицю з Миколаївщини підозрюють у розтраті бюджетних грошей — прокуратура

Ілюстративне фото: GETTY IMAGES

На Миколаївщині підозрюють посадовицю однієї із сільських рад Первомайського району у розтраті бюджетних коштів та службовому підроблені. Жінка придбала газ за завищеними цінами.

Про це повідомила Миколаївська обласна прокуратура.

«За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури повідомлено про підозру начальнику відділу освіти однієї із сільських рад Первомайського району у розтраті чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїми службовими обов’язками та у службовому підробленні», — йдеться в повідомленні.

За даними слідства, у січні 2021 року посадовиця, зловживаючи службовим становищем, безпідставно підписала та видала додаткові угоди на постачання природного газу, відповідно до яких придбала природний газ за цінами, які значно перевищували початкові договірні ціни.

Своїми діями жінка безпідставно розтратила на користь фірми-постачальника газу понад 170 тисяч гривень бюджетних коштів.