Пошкоджені будинки: армія РФ протягом доби атакувала дронами та з артилерії Миколаївщину

У ніч проти 25 серпня на Миколаївщині силами протиповітряної оборони було збито вісім дронів типу "Shahed 131/136". Також росіяни обстріляли прибережну громаду області.

Про це розповіли в ранковому зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.

За інформацією відомства, внаслідок падіння уламків було пошкоджено 15 житлових будинків та господарчих споруд. Також виникала пожежа сухої трави, яка була ліквідована вогнеборцями.

Крім того, 24 серпня о 22:17 росіяни атакували з артилерії Куцурубську громаду. Травмованих немає, додали у військовій адміністрації.

Читати ще

Читати ще Почесне звання: Президент відзначив державними нагородами двох миколаївців