Пошкоджені будівлі та об’єкти інфраструктури: російська армія атакувала громаду Миколаївщини

Ілюстративне фото: Юлія Голокоз/Суспільне Миколаїв

За добу 15 лютого російські війська обстрілювали Очаківську громаду Миколаївщини. Через атаку пошкоджені житлові будинки, підприємство та об'єкти інфраструктури. Загиблих та поранених немає.

Про це йдеться в ранковому зведені Миколаївської обласної військової адміністрації.

За даними відомства, армія Росії 15 лютого о 10:03 та 17:10 завдала удару з артилерії по Очакову.

"Пошкоджено житлові будинки, підприємство, обʼєкт транспортної та портової інфраструктури. Постраждалих немає", — йдеться в повідомленні.

Того ж дня о 13:31 обстріли зафіксували по акваторії Очаківської громади. Люди не травмувалися, додали у Миколаївській ОВА.

За інформацією районних військових адміністрацій.