Пошкоджений палац культури та будинок: протягом доби росіяни атакували Миколаївщину різними типами дронів

Протягом доби росіяни атакували Миколаївщину "шахедами" та FPV-дронами. Внаслідок однієї з атак у Куцурубській громаді був пошкоджений палац культури, приватний будинок та інші споруди.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

За інформацією відомства, у ніч проти 22 вересня силами протиповітряної оборони на Миколаївщині було знищено чотири дрони типу "Shahed 131/136".

Крім того, 21 вересня о 08:10, 17:35, 17:55, 18:54, 22:50 та 23:05 росіяни FPV-дронами атакували Куцурубську громаду.

"Внаслідок чого, у селі Дмитрівка пошкоджено приватний будинок, господарські приміщення, гараж та автомобіль, а у селі Парутине виникла пожежа покрівлі палацу культури, яка була оперативно ліквідована вогнеборцями", — йдеться у повідомленні.

За добу через обстріли ніхто не травмувався, зазначили у Миколаївській ОВА.

Читати ще

Читати ще «Люди потребують спілкування, особистого розвитку»: на Миколаївщині запрацював простір з соціальної адаптації