Пошкоджено дитячий садок: армія Росії атакувала прибережні громади Миколаївщини

Протягом 10 серпня російська армія атакувала прибережні громади Миколаївської області з артилерії та дронами типу FPV. Внаслідок удару по Куцурубській громаді було пошкоджено сільський клуб та дитячий садок.

Про це повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в Телеграм.

Протягом доби о 14:53, 15:27, 15:42, 16:00, 16:12, 18:50 та 19:30 російські військові атакували FPV-дронами Куцурубську громаду.

"Внаслідок влучання одного з дронів у селі Солончаки виникла пожежа покрівлі житлового будинку, яка була ліквідована вогнеборцями", — йдеться у повідомленні.

Також дев'ятого серпня о 12:00, 12:39 та 13:12 армія Росії з артилерії атакувала Куцурубську громаду.

"Внаслідок одного з обстрілів в населеному пункті Іванівка пошкоджено сільський клуб та дитячий садок".

За даними очільника, о 14:32 артилерійський удар зафіксували по місту Очаків. Через це горіла суха трава та будівля. Загиблих та поранених немає, додав Кім.

Читати ще

Читати ще Підготовка до зими: лікарні Миколаївщини працюватимуть попри відключення світла

Читати ще Дозвілля та розвиток: які заходи заплановані на 10 й 11 серпня в Миколаєві