Повітряні Сили: вночі збили 10 «шахедів». Скільки всього було пусків

Іранські дрони «Шахеди». Фото: Iran’s Military Achievements Media/Twitter

У ніч проти 3 грудня сили протиповітряної оборони збили 10 "шахедів" із 12, якими росіяни атакували Україну.

Про це зранку повідомили у Повітряних Силах ЗСУ.

"У ніч проти 3 грудня противник атакував 12-ма ударними БпЛА типу "Shahed" з району Приморсько-Ахтарськ — РФ — та керованою авіаційною ракетою Х-59 з повітряного простору Бєлгородської народної республіки", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ударні БпЛА атакували у декілька хвиль, заходили через окуповану Херсонщину в Миколаївську область.

Саме на Миколаївщині, в зоні відповідальності повітряного командування "Південь", більшість "шахедів" було знищено протиповітряною обороною. Решта прямували в північно-західному напрямку і були збиті в районі Старокостянтинова на Хмельниччині.

"В результаті бойової роботи протиповітряною обороною Повітряних Сил та Сил оборони України знищено 10 ударних БпЛА "Shahed-136/131". Керована авіаційна ракета Х-59 не досягла своєї цілі", — йдеться у повідомленні.