Правила вибору автоматичного тонометра

Автоматичним тонометром є прилад для вимірювання артеріального тиску (АТ), який, згідно з назвою, автоматично накачує і здуває манжету на плечі або зап’ясті та показує результат на цифровому дисплеї. Артеріальний тиск – це сила, з якою кров тисне на стінки артерій. Контролювати такий показник як АТ, дуже важливо кожній людині, особливо якщо є якісь порушення в роботі серцево-судинної системи. Автоматичний тонометр ви можете знайти в профільних магазинах Ортомедіка, тут є великий асортимент різної медичної техніки, як для домашнього використання, так і для медичних установ.

Правила вибору автоматичного тонометра

Звичайно автоматичний тонометр має свої переваги над механічними та напівавтоматичними моделями. Автоматичний тонометр люблять, за його простоту у використанні та велику кількість необхідних додаткових функцій. Крім показників тиску, які сканує прилад, пристрій показує пульс, наявність (або відсутність) миготливої аритмії. Більшість сучасних моделей фіксують дату і час, обчислюють середнє значення показників, безпосередньо підключаються до ПК, мають велику пам’ять для фіксації результатів тиску декількох людей, деякі мають опцію голосового супроводу.

Для того, щоб апарат для вимірювання тиску був практичний, простий у використанні і мав тривалий термін експлуатації, до його вибору необхідно підійти з усією відповідальністю. Основні показники щодо вибору автоматичного тонометра повинні включати:

 • вік користувача;
 • тип приладу;
 • необхідний функціонал;
 • корисну комплектацію;
 • справжні відгуки на модель тонометра, що цікавить,
 • гарантія від виробника та її тривалість;
 • технічні особливості роботи тонометра.

Звичайно ж, вартість на тонометр залежатиме від наявності всіх перерахованих вище факторів. Купуючи подібну техніку, слід перевірити наявність на неї всіх сертифікатів якості, через їх відсутність апарат може коштувати дешевше, але його якість і тривалість експлуатаційного терміну ніхто гарантувати не зможе. Для того, щоб бути впевненим в якості пристрою – звертайтесь до спеціалізованих магазинів, де вам можуть надати всю документацію на товари. Таким салоном медтехніки є Ortomedica, у нас ви можете не тільки придбати якісну продукцію, але й у разі необхідності оновлення підібрати запчастини, що цікавлять.

Також автоматичні тонометри класифікуються за двома основними видами:

 • тонометри на плече – виміряти показник артеріального тиску такою технікою дуже просто у зоні плечової артерії. Їх, як правило, купають люди середнього та старшого віку;
 • тонометри на зап’ястя – здійснюють вимірювання АТ через пульс у зоні вен зап’ястя. Такі тонометри краще не брати людям похилого віку через складності проведення якісних вимірювань, оскільки з віком пульсація в цій точці стає менш вловимою. Такий варіант домашньої техніки підійде для молодих користувачів та спортсменів.

Користуватися автоматичним тонометром дуже, людині необхідно буде просто встановити плечову манжету, натиснути на кнопку старту і зафіксувати показники. Будь-який вимір сповіщається звуковим сигналом та послабленням тиску в манжеті після закінчення виміру.

Користувачі виділяють низку переваг автоматичних тонометрів:

 • можливість провести вимірювання тиску самостійно;
 • велика кількість різних корисних опцій;
 • відсутність спеціальних медичних навичок та знань для проведення вимірювань;
 • можливість обчислення середнього значення на підставі триразових послідовних вимірювань;
 • тривалий експлуатаційний період використання пристрою.

Салон Ортомедіка співпрацює виключно зі світовими лідерами ринку, тому завжди пропонує своїм покупцям найкращі моделі за доступними цінами. Вся продукція в стаціонарних салонах та в інтернет — магазині має попит серед користувачів, оскільки має високу точність та довгий термін експлуатації. Якщо вам важко визначитися яку саме модель автоматичного тонометра вибрати, то наші спеціалісти теж можуть в цьому допомогти.

Довідковий Миколаїв