Правоохоронці здійснили обшуки у Миколаївській обласній дитячій лікарні

За інформацією: Суспільне.

Миколаївська обласна дитяча лікарня. Фото: Ольга Руда/Суспільне Миколаїв

У Миколаївській обласній дитячій лікарні правоохоронці здійснили обшуки, зокрема на робочому місці головного лікаря Олександра Пліткіна. Слідчі дії відбувалися за статтею "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".

Про це кореспондентам Суспільного 3 грудня розповіла речниця Миколаївської обласної прокуратури Валерія Власова.

"Були обшуки, проведені слідчі дії у рамках кримінального провадження за частиною 4 статті 191Привласнення чи розтрата чужого майна, вчинені у великих розмірах Кримінального кодексу України", — розповіла речниця прокуратури.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Ми намагалися зв'язатися з головним лікарем Миколаївської обласної дитячої лікарні Олександром Пліткіним, але на дзвінки кореспондентів Суспільного він не відповідає.

До Миколаївської ОВА інформація від правоохоронців щодо розслідування поки не надходила, розповів Суспільному заступник голови ОВА з питань медицини Юрій Гранатуров.

"Все буде виключно згідно з чинним законодавством. Як і повинно бути в правовій країні. Єдине, що мені відомо, що відбувається перевірка про можливі правопорушення, можливі. Іншої інформації в мене немає", — сказав Юрій Гранатуров.

Довідковий Миколаїв