За інформацією: Суспільне.
Волонтер Сергій Притула зустрівся та прозвітував про результати роботи фонду Притули від початку повномасштабного вторгнення. Розповів про напрямки роботи команди. Частина зустрічі відбулась у форматі "питання-відповідь".
На події побували кореспонденти Суспільного.
Миколаїв — 16 місто куди приїхали на зустріч із місцевими жителями.
Я великий любитель отримувати інформацію з першоджерела і в контексті роботи фонду я є першоджерелом для тих людей, які сюди прийдуть. Сергій Притулазасновник БФ Сергія Притули
"Мілітарний напрям є вітриною нашого фонду, але фонд мультифункціональний. У нас крім мілітарки, ми займаємось і гуманітарним напрямком. Займаємось двома освітніми напрямками — навчаємо і військових і цивільних", — говорить волонтер.
Учасники зустрічі. Суспільне Миколаїв/Валентина Гурова
Зі слів Притули, у фонду є проєкти про які ніхто не чув, тому що про них вони не розповідають та є ті, які можливо не є привабливими для донорів, але їх треба робити. За чотири місяці 2024 року зібрано близько 600 мільйонів гривень.
"Наше завдання не просісти по донатах порівняно з 23 роком, у нас є там певна тактика, певні ходи як зберегти правильну динаміку і вийти на показники понад 2 мільярди гривень у 2024 році. Принаймні сподіваємось, якщо не трапиться ніякого "чорного лебедя", — розповідає Сергій Притула.
На зустріч зареєструвалось 130 людей, розповіли організатори. Серед присутніх миколаївські студенти, волонтери, вчителі тощо.
Кожен раз ти розумієш, що потреба є різна, тому хочеться навіть маленький донат (закинути — ред.), він також має значення. 10, 5 гривень по можливості завжди намагаюсь закинути. Анастасіямісцева жителька