Привласнив понад 200 тисяч гривень. На Миколаївщині підозрюють посадовця

Фото ілюстративне: pexels.com

На Миколаївщині підозрюють колишнього голову сільськогосподарського підприємства, який привласнив чуже майно зловживаючи своїм службовим становищем. Чоловік заволодів сумою понад 200 000 гривень.

Про це повідомила Миколаївська обласна прокуратура.

За інформацією правоохоронців, підозрюваний змовився з іншим посадовцем комбінату з метою привласнення грошей.

"Підозрюваний та посадовець прийняли рішення про укладення з товариством біржового договору постачання зерна майбутнього врожаю — ячменю на загальну суму понад 300 000 гривень. Сільськогосподарський комбінат отримав попередню оплату у розмірі понад 200 000 гривень", — йдеться в повідомлені.

За даними слідства, надалі за попередньою змовою посадовці перепризначили голову сільськогосподарського комбінату. Новий директор підприємства, знаючи зобов’язання комбінату про постачання зерна, умови договору не виконав та привласнив гроші на суму понад 200 000 гривень.

Санкція статті Частина 4 статті 191 Кримінального кодексу Українипередбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю строком до трьох років.