За інформацією: Суспільне.
Гранатометник миколаївської 79-ї десантно-штурмової бригади Руслан, на псевдо Імпульс, у перші дні повномасштабного вторгнення пішов до військкомату. Спочатку він служив в одній з військових частин зв’язку. Проте згодом став десантником, де розпочав виконувати бойові завдання.
Історію військовослужбовця висвітлила пресслужба 79-ї ОДШБр.
Імпульс розповідає про свій перший бойовий вихід.
"Ми тримали оборону у підвалі зруйнованої хати в селі Парасковіївка. І раптом почався штурм. Двоє росіян змогли наблизитись до нашої позиції й почали закидувати нас гранатами. Кричали: "Вам халепа, здавайтесь!" Але ми не розгубились, почали кидати гранати у відповідь. Так вдалось їх обох "затрьохсотити". Вони злякались, почали відходити і забігли в сусідній розбитий будинок. Там їх і добили наші оператори дронів", — згадує чоловік.
За словами Руслана, тоді серед його побратимів обійшлося без жертв. Позицію, де тримали оборону Імпульс та інші десантники, росіяни штурмувати кілька разів. Але вибити українських захисників з будинку так і не змогли, каже військовий.
"Кожна така атака для росіян закінчується втратами: загиблими, пораненими. Вони не шкодують своїх людей. Женуть їх туди, де вчора ліквідували попередню штурмову групу. Ці гинуть — посилають наступних. І так по колу. Це просто якась "фабрика смерті для окупантів".
Імпульс впевнений, кожен відбитий штурм — це результат злагодженої роботи усіх підрозділів бригади.
"Ми не відчуваємо себе покинутими на передовій. Завжди є звʼязок з командиром. 24/7 працюють наші дрони — моніторять усі ворожі переміщення, висування в атаку. Нам доводиться вступати в бій у крайніх випадках. Більшість техніки й російської піхоти ліквідовують наша артилерія, ударні дрони, протитанкові ракетні комплекси. І це все далеко на підступах до наших передових позицій", — говорить Руслан.
Після повернення з фронту Імпульс мріє створити родину. Каже, хоче спокійного та розміреного життя. Проте наразі військовослужбовцю доводиться залишатися на Донбасі, щоб його діти у майбутньому не брали до рук зброю, зазначають у пресслужбі бригади.
Читати ще
Читати ще Незламна Киця: як волонтерка з Нової Одеси Миколаївської області допомагає бійцям та нужденним
Читати ще Ремонт на лінії фронту: як працюють мобільні технічні бригади миколаївських морпіхів