Протягом 2023 року на Миколаївщині народилися понад чотири тисячі дітей

Малюк. Ілюстративне фото: Pexels

У Миколаївській області протягом 2023 року народилися понад чотири тисячі дітей. З них 10 немовлят, які з'явились на світ поза пологовими закладами. Найбільше народилося у вересні — 466 малюків.

Про це кореспондентам Суспільного розповів заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської обласної військової адміністрації Олег Бабін.

За його словами, станом на 25 грудня на Миколаївщині народилося 4 314 дітей, з них — 2 187 хлопчиків та 2 127 дівчат.

Також у 2023 році були випадки, коли діти з'являлися на світ поза пологовими будинками, говорить Олег Бабін.

"Надійшло у стаціонари закладів охорони здоров’я області 10 породіль, які народили поза пологовим відділенням, а саме до пологових будинках міста Миколаєва та КНПКомунальне некомерційне підприємство "Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня", — розповідає заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА.

У порівнянні із 2022 роком на Миколаївщині у 2023 році народилося на 139 дітей більше, за даними станом на 25 грудня.

У 2022 році народилось у закладах охорони здоров'я Миколаївської області 4 175 дітей, а у 2023 році — 4 314 дітей.

Станом на 25 грудня у Миколаївській області та місті зареєстрували 41 двійню. У вересні з'явилося на світ 466 малюків — це найбільша кількість новонароджених протягом 2023 року, говорить Олег Бабін.

Двійні народилися у таких лікарнях:

• Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївська обласна клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради.
  • Пологові будинки міста Миколаєва.
  • КП "КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня" Вознесенської міської ради.
  • Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня Веснянської, Нечаянської, Радсадівської сільських рад Миколаївського району Миколаївської області".
  • Комунальне некомерційне підприємство "Новобузька багатопрофільна лікарня" Новобузької міської ради Миколаївської області.
  • Комунальне некомерційне підприємство "Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня".