Протягом доби армія Росії ракетами атакувала Миколаїв та область

Протягом 19 липня російська армія не полишала спроб атакувати Миколаївщину: завдала ракетного удару по житловому кварталу Миколаєва та громаді на території регіону.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

19 липня російська армія о 17:13 завдала удару по житловому кварталу Миколаєва, ймовірно ракетою Х-59.

"Загинуло три людини: хлопчик 13 років, дві жінки по 53 та 63 років. 24 людини отримали поранення, з них четверо дітей. Медичну допомогу амбулаторно надано девʼятьом дорослим та двом дітям. Станом на 07:17 в медичних закладах знаходяться двоє дорослих та двоє дітей", — зазначили у військовій адміністрації.

Пошкоджений будинок внаслідок російської ракетної атаки по Миколаєву, 19 липня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Богдана Будулуца

До того ж вибуховою хвилею та уламками пошкоджено девʼять багатоквартирних будинків, заклад дошкільної освіти та приватні автівки, додали у відомстві.

Крім того, армія Росії атакувала Мішково-Погорілівську громаду. Через ракетний удар пошкоджено ангар на території фермерського господарства, а також виникла пожежа сухої трави, яку було ліквідовано вогнеборцями. Травмованих немає.

Читати ще

Читати ще На Миколаївщині 20 липня діятиме графік погодинних відключень електроенергії