Протягом тижня на Миколаївщині виявили та знешкодили 215 вибухонебезпечних предметів

Сапери працюють над розмінуванням територій. Фото: Сили оборони півдня України/Telegram

Протягом тижня з 22 до 28 січня на Миколаївщині сапери виявили та знешкодили 215 вибухонебезпечних предметів. Спеціалісти розмінували 60,18 гектара земель у регіоні за цей період.

Про це повідомили у Силах оборони півдня в Telegram.

За тиждень, що минув, на Миколаївщині та Херсонщині фахівці виявили, вилучили та знешкодили 586 вибухонебезпечних предметів, зазначили у відомстві.

• Херсонська область — 371;
  • Миколаївська — 215.

Крім того, спеціалісти з розмінування перевірили 60,18 гектара земель Миколаївської області на наявність вибухівки.

Що відомо про розмінування Миколаївщини

• На Миколаївщині у 2023 році зафіксували 62 епізоди підриву жителів на ВНП. Загиблих та поранених 67 людей, з них — 8 дітей. У регіоні 30 відсотків земель вважають потенційно засміченими — це 754 тисячі гектарів.
  • На території області станом на 27 грудня 2023 року під час розмінування вилучили 40 тисяч вибухонебезпечних предметів.