ПС ЗСУ оголосили про загрозу балістики для низки областей, мер Миколаєва закликав нічого не знімати і бути в укриттях

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Повітряні сили ЗСУ оголосили про загрозу застосування ворогом балістики для низки областей, у тому числі Миколаївської області. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав містян залишатися в укриттях і нічого не знімати, передає УНН.

Деталі

«Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська – загроза застосування балістичного озброєння!» — оголосили у ПС ЗСУ у Telegram після 14 години.

«Миколаїв — не знімаємо. Залишайтесь у безпечних місцях. Всю офіційну інформацію надам згодом», — написав Сєнкевич у Telegram згодом.

Нагадаємо

росіяни вранці завдали ракетний удар по селищу неподалік від Харкова, є постраждалі.

Джерело: УНН