Ремонт шкільних укриттів: за 2023 рік у Вознесенському районі Миколаївщини спрямували 72 мільйони гривень

Виконувача повноважень начальника Вознесенської районної військової адміністрації Антоніна Шарата. Кадр з брифінгу Миколаївської ОВА

За 2023 рік у Вознесенському районі Миколаївщини з держбюджету спрямували 72 мільйони гривень на ремонт укриттів у навчальних закладах. На очній та змішаній формі навчання працюють 86 шкіл, 10 відсотків з них — без укриттів

Про це під час брифінгу 23 січня 2024 року розповіла виконувача повноважень начальника Вознесенської районної військової адміністрації Антоніна Шарата.

Зі слів посадовиці, в одній з громад району взяли участь у конкурсному відборі, де розпочали будувати укриття на 860 дітей, за гроші державного бюджету, вартістю 37 мільйонів гривень.

"На кінець 2023 року готовність об'єкта була в межах 37 відсотків, роботи тривають, які зараз можна в цей період виконувати", — розповіла Шарата.

За таким принципом у громадах Вознесенського району до кінця 2023 року замовили ще сім проєктів з будівництва укриттів у школах.

"Вже замовили й виділено на це 2,2 мільйона гривень на проєктування і будуть подаватись на конкурсний відбір для того, щоб забезпечити укриття і належний захист дітей, учнів у навчальних закладах", — каже жінка.

Десять відсотків шкіл району не мають укриттів та працюють дистанційно. Крім того, 50 відсотків дитсадків працюють у такій самій формі.