Робота для вразливих категорій. На Миколаївщині запрацював жіночий центр працевлаштування

Жінки слухають Олесю Бардакову, 6 грудня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Учасниця проєкту Олеся Риколенко каже, дізналася про ініціативу в Telegram. Завдяки проєкту хотіла б отримати нові знання та навички, говорить жінка.

"Для початку я обрала курси манікюру. Тому що це, на мою думку, дуже актуально. Адже жінки дуже люблять себе і люблять стежити за собою", — розповідає Олеся Риколенко.

Олеся Риколенко, 6 грудня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Станом на шосте грудня триває набір на IT-курси. З наступного тижня мають розпочатися перші безкоштовні навчання за трьома напрямками Beauty-індустрії, розповідає кар'єрна радниця Олеся Бардакова. Цим заклад і відрізняється від Центру зайнятості.

"У нас будуть курси майстрині манікюру, колористика, тобто фарбування волосся за новими технологіями, це дуже зараз перспективно. І останнє — курси бровистів. Донори планують забезпечити дівчат стартовими наборами. Дівчата після закінчення курсів і отримання свого сертифіката зможуть або до салонів працевлаштовуватись, або відкривати свою справу. На сьогодні у нас зареєструвалися 54 людини по Воскресенській громаді. Але загалом з Миколаєвом — 90 осіб", — каже Олеся Бардакова.

Брошури, 6 грудня 2023 року. Фото: Назарій Рубаняк/Суспільне Миколаїв

Місцева жителька Воскресенського Анна думає подати заявку.

"Beuty-індустрія — це не моє. Я хочу записатись на IT-курси. Я люблю працювати за комп'ютером і покращувати свої знання саме в цьому напрямку", — розповідає Анна.

Крім Миколаївщини, проєкт планують реалізувати ще в трьох областях України — Сумській, Дніпропетровській та Полтавській, каже Ольга Степаненко.