Робота ППО та обстріл прибережних громад: як минула доба на Миколаївщині

У ніч проти 11 серпня на Миколаївщині силами протиповітряної оборони здійснювалася бойова робота. Також протягом 10 серпня армія Росії дронами типу FPV та артилерією атакувала Куцурубську та Очаківську громади. Загалом через обстріли відомо про шістьох поранених.

Про це розповіли в ранковому зведенні Миколаївської обласної військової адміністрації.

За інформацією ОВА, 10 серпня о 10:44 та 11:45 росіяни обстрілювали село Дніпровське Куцурубської громади дронами типу FPV. Внаслідок однієї з атак пошкоджено приватний будинок та цивільний автомобіль, відбулося займання сільськогосподарської техніки.

"Внаслідок обстрілів поранено двох чоловіків. Так, 25-річному чоловіку медична допомога була надана амбулаторно, стан задовільний. Іншому — медична допомога надана на місці, від госпіталізації відмовився", — йдеться у повідомленні.

Крім того, о 14:20 армія РФ з артилерії атакувала Куцурубську громаду. Через це у селі Іванівка пошкоджено приватний будинок.

Також під обстрілом артилерією о 14:30 опинилося місто Очаків. За оновленими даними травмовано чотирьох людей, зазначають у відомстві.

"Поранено двох жінок по 70 та 73 років та двох чоловіків — 44 та 69 років. На ранок стан трьох постраждалих задовільний. Жінка 70 років госпіталізована у Миколаїв, її стан важкий".

Внаслідок обстрілу Очакова пошкоджено сім приватних будинків та лінія електропередач. Відбулося займання сухої трави, приватного будинку та двох споруд. Всі пожежі були ліквідовані рятувальниками, повідомляють у військовій адміністрації.

Читати ще

Читати ще «Справжні хижаки з природними інстинктами»: у Миколаївському зоопарку відзначають Всесвітній день лева

Читати ще Терапія творчістю під час війни: у Миколаєві відбувся майстер-клас з ліплення глини