Росіяни більш інтенсивно обстрілюють область та Миколаїв, роблять це підло — Кім

Обстріл Миколаєва 7 лютого 2024 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Внаслідок нещодавніх атак на Миколаїв суттєвих руйнувань зазнали понад 30 приватних будинків. Армія Росії запускає "шахеди" з періодичністю від 30 до 60 хвилин, чим наражає на небезпеку профільні служби, що залучені для ліквідації наслідків обстрілів.

Про це під час брифінгу 12 лютого в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Відмінність останнього нападу, 11 лютого, в тому, що окупанти запускали "шахеди" з періодичністю від 30 до 60 хвилин, було 3-4 хвилі", — говорить Віталій Кім.

Зі слів посадовця, схожу тактику спостерігали в інших населених пунктах. Миколаївські служби реагують на потенційну загрозу, тому під час даних дій російської армії перебувають в укриттях, додав Віталій Кім.

Що відомо про обстріли Миколаєва

• Вранці сьомого лютого у Миколаєві близько 6:00 пролунали вибухи. Російські війська атакували місто "шахедами" та ракетами Х-22. Одна людина загинула від травм.
  • Восьмого лютого близько першої години ночі армія Росії атакувала цивільну інфраструктуру з безпілотників. Пошкоджені понад 20 житлових будинків, промисловий об'єкт та спорткомплекс.
  • Російські військові в ніч проти 11 лютого завдали ударів дронами по Миколаєву.
  • Крім того, майже щоденно армія РФ атакує область. Обстрілюють Куцурубську, Чорноморську, Очаківську громади.