Росіяни дронами різних типів атакували Миколаївщину: травмувалися люди

Вдень 28 вересня росіяни дроном типу FPV атакували житловий будинок у селі Дмитрівка Куцурубської громади, що на Миколаївщині. Внаслідок цього отримали поранення подружжя пенсіонерів.

Про це повідомляє очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Постраждалих госпіталізовано до Миколаєва. Наразі їх стан стабільний. Надається вся необхідна медична допомога", — йдеться у повідомленні.

У ніч проти 29 вересня силами ППО на Миколаївщині знищено чотири безпілотники типу "Shahed-131/136".

Через атаку "шахедів" було пошкоджено заклад освіти у Шевченківській громаді. Більш детальна інформація уточнюється, повідомили в ОВА.

Читати ще

Читати ще Здружити дітей через ігри: у Миколаєві облаштовують ігрові зони для малечі

Читати ще «Головне — своєчасно реагувати на проблеми людей»: на Миколаївщині поліцейські офіцери працюють в 28 громадах