Розваги для дітей та збір коштів. У Миколаєві відбувся благодійний захід на підтримку безпритульних тварин

Центр захисту тварин разом з одним з торговельних центрів Миколаєва організували благодійний дитячий захід на підтримку безпритульних тварин.

На події побували кореспонденти Суспільного.

За словами організаторки благодійного заходу Ольги Гевросієнко, захід організували, щоб нагадати людям про безпритульних тварин. Розважальна програма націлена була на дитячу аудиторію.

Сьогодні ми проводимо благодійний захід разом з центром захисту тварин. Метою цього заходу є розповсюдити тему безпритульних тварин, допомогти нашим собачкам, нашим меншим друзям. Також збираємо кошти на утримання, корм та лікування тварин.

Організаторка благодійного заходу Ольга Гевросієнко. Суспільне Миколаїв/Аліна Ковальчук

Місцевий житель Леонід на захід прийшов випадково під час прогулянки разом зі своєю дівчиною та її дитиною. Чоловік каже, залишитись підштовхнула не тільки розважальна програма, а й благодійна тематика.

"Діти — це наше майбутнє. Коли ми прививаємо їм такі гарні звички, як захист тварин та відповідальність за наших братів менших. Це один із найкращих моментів, які ми можемо дати їм у вихованні", — говорить Леонід.

Благодійний дитячий захід на підтримку безпритульних тварин. Суспільне Миколаїв/Аліна Ковальчук

Зі слів начальниці відділу відлову КП "Центр захисту тварин" Ірини Бухонської, під час заходу можна було взяти собаку додому.

У нас дуже багато собачок, які шукають собі дім та гарного господаря, який їх ніколи не зрадить. Всі вони оброблені від паразитів, проглистовані, вакциновані та стерилізовані.

Начальниця відділу відлову КП «Центр захисту тварин» Ірина Бухонська. Суспільне Миколаїв/Аліна Ковальчук

Бухонська каже, щоб забрати тварину додому потрібно підписати договір.

"Господар повинен взяти з собою документи. Тварину ми офіційно реєструємо на нього методом чипування. Воно в нас платне, коштує 408 гривень. Це якщо господар хоче забрати до себе тварину. І він буде нести за нею повну відповідальність", — говорить Ірина.

Собаки з КП «Центр захисту тварин». Суспільне Миколаїв/Аліна Ковальчук

Зі слів організаторки, під час заходу собак не прилаштували, а загальна сума донатів склала 595 гривень.

Читати ще

Читати ще За добу в Миколаївській області сталися 33 пожежі — ДСНС