Серце зупинилося передчасно: на Миколаївщині провели в останню путь воїна

У Южноукраїнську Миколаївської області попрощалися з українським захисником, старшим солдатом Сергієм Шалигіним. Чоловік отримав поранення на війні, проходив курс реабілітації та передчасно помер 24 червня 2024 року.

Про це повідомили на сайті Южноукраїнської міської ради.

Сергій народився у селищі Братське. Після дев'ятого класу вступив до професійного ліцею, де здобув професію тесляра. Працював на різних будмайданчиках, кажуть у пресслужбі.

"Брав участь в АТО/ООС у 2018-2019 роках. Під час повномасштабного вторгнення російських військ був призваний на військову службу 13 березня 2023 року. Був важко поранений та проходив реабілітацію", — розповіли у пресслужбі.

24 червня серце воїна зупинилося. У Сергія залишився залишилися брат та сестра, а також мати.

Військовий передає прапор України родичам загиблого. Южноукраїнська міська рада

Вічна слава мужньому воїну, що віддав своє життя заради Свободи Українського народу!

Труна, в якій спочиває загиблий захисник України Сергій Шалигін. Южноукраїнська міська рада

Пам'ять загиблого вшанували хвилиною мовчання. Труну з тілом Героя Сергія Шалигіна пронесли до місця поховань на Алеї почесних поховань.

Читати ще

Читати ще Прихильник рашизму: у Миколаєві засудили російського інформатора

Читати ще «Рекордні 47 «туристів»: на Одещині викрили схему переправлення військовозобовʼязаних через держкордон