Сибіга і Блінкен обговорили військову допомогу Україні та посилення санкцій проти РФ

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга провів першу телефонну розмову з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, під час якої йшлося про прискорення надання військової допомоги Україні.

Про це глава українського зовнішньополітичного відомства повідомив у соцмережі Х, передає Укрінформ.

«Ми обговорювали шляхи прискорення військової допомоги, просування Формули миру та посилення санкцій проти Росії. Сподіваюся на тісну співпрацю для захисту спільних демократичних цінностей», — зазначив Сибіга.

Своєю чергою у Держдепартаменті США повідомили, що Блінкен привітав Сибігу з призначенням та підкреслив міцність партнерства США і України, включаючи постійну військову, економічну та гуманітарну підтримку боротьби України з агресією Росії та прискорення відновлення української економіки. Сторони також обговорили «майбутній дипломатичний календар» на найближчий час.

Блінкен у дописі в соцмережі Х назвав Сибігу «давнім партнером» і висловив упевненість у «продовженні хорошої роботи та тісної співпраці». «Я з нетерпінням чекаю особистої зустрічі найближчими тижнями», — додав держсекратера США.