Собакам від 3 місяців до 3 років: у Миколаєві волонтери шукали господарів для тварин

У Миколаєві на 8* Причалі волонтери громадської організації "Друзі поруч" шукали господарів для 20 собак. Тварини стерилізовані й чиповані, а їхній вік — від трьох місяців до трьох років. Також на відвідувачів очікувала лотерея, в якій за донат можна було отримати приз. Протягом заходу 21 вересня вдалося прилаштувати чотирьох тварин.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла організаторка Людмила.

Попередньо усіх собак, для яких шукали новий дім, обробили від паразитів, вакцинували, каже Людмила.

"Ми чипуємо їх прямо на майданчику й одразу оформлюємо на господарів".

Організаторка заходу Людмила. Виставка-прилаштування собак в Миколаєві, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Олександр Гордієнко

Найменші тварини перебували у відкритих вольєрах, старші — бігали на майданчику. Волонтерка Ксенія говорить, собаку Весту та її сестру покинули в мікрорайоні Соляні. Сестру вдалося прилаштувати, Весті ж ще шукають родину.

Веста очікує на нових господарів. Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Олександр Гордієнко

Історія песика Малюка схожа: двох цуценят, Малюка і його сестру, хтось залишив у гуртожитку, пригадує Ксенія. А сповістила волонтерів жінка, яка вже брала собі тварину.

"Ми поїхали, забрали. Але річ у тому, що вони одразу почали хворіти. В них були забиті шлунки. Сестричку вчора (20 вересня — ред.) прооперували", — розповідає Ксенія.

Волонтерка Ксенія. Миколаїв, 21 вересня 2024 року Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Виставка-прилштування тварин у Миколаєві, 21 вересня 2024 року Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

На відвідувачів очікувала лотерея. Миколаїв, 21 вересня 2024 року Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Ксенія говорить, що після одужання, собакам шукатимуть господарів.

Цуценята очыкують на господарів. Миколаїв, 21 вересня 2024 року Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Люди на виставці-прилаштування собак. Миколаїв, 21 вересня 2024 року Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Відвідувачів виставки-прилаштування пригощали стравами з баклажанів. Миколаїв, 21 вересня 2024 року Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Виставка-прилаштування собак. Миколаїв, 21 вересня 2024 року Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Песика Тару привезли з Торецька волонтери. Марія, в якої цуценя перебуває на перетримці розповідає її історію:

"Вона була евакуйована разом з мамою. На жаль, в їхню хату, де вони жили прилетіла керована авіаційна бомба. І залишились тільки вона і мати. Собака, вона дома в нас зараз. Люди ті загинули, де вони жили", — згадує Марія.

Собака Тару, яку вивезли з Торецька волонтери. Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Олександр Гордієнко

Не вперше на виставці-прилаштуванні трирічна Баффі, їй не можуть підібрати господарів. Ірина та Лариса роблять пробний вигул. Вже згодом дівчинка поїде додому з новими господарями.

"Прийшли за собакою цілеспрямовано. Тому що у нас була собачка, довго жила, і її не стало. Я хочу собачку".

Ірина та Лариса роблять пробний вигул Баффі (з пов’язкою). Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Олександр Гордієнко

Оформлюють документи й на тримісячне цуценя, яке обрала для себе відвідувачка Єлизавета.

"Вона мене вибрала. Вона просто подивилась на мене своїми сумними очима. А ще вона дуже любить обійматись і я теж — ми ідеально підходимо одне одному", — додає Єлизавета.

Відвідувачка Єлизавета забирає з собою тримісячне цуценя. Миколаїв, 21 вересня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Олександр Гордієнко

Виставка тривала три години.

Читати ще

Читати ще Підпал та замах на вбивство: на Миколаївщині правоохоронці затримали чоловіка, який підпалив будинки батьків