Спецпідрозділ поліції отримав FPV-дрони від громади Миколаєва

Спецпідрозділам "Корпус оперативно-раптової дії", стрілецького батальйону та роти поліції особливого призначення обласного управління поліції передали партію дронів типу FPV. Безпілотники були надані від громади Миколаєва.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції у Миколаївській області.

Дрони допоможуть правоохоронцям під час виконання бойових завдань на лінії зіткнення з росіянами, запевняють у поліції.

"З перших днів повномасштабного вторгнення поліцейські Миколаївщини у складі Сил оборони беруть участь у стримуванні збройної агресії Росії. Готові і надалі оберігати громадян та захищати наші території", — зазначив очільник поліції регіону Сергій Махно.

Правоохоронці поруч з переданими дронами типу FPV. Головне управління Нацполіції у Миколаївській області

Махно подякував громаді Миколаєва за підтримку та передані дрони.

"Зараз дуже важливо об'єднувати усі наші зусилля задля перемоги над ворогом".

У відомстві повідомляють, незабаром поліцейські разом з військовими "перевірять" дрони в бойовій роботі.

Читати ще

Читати ще За добу на Миколаївщині надзвичайники гасили вогонь 42 рази — ДСНС

Читати ще Поранений боєць — це чийсь син, тато, брат. На Харківщині медики миколаївської бригади надають допомогу травмованим