Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на полях 70-й щорічної сесії Парламентської асамблеї НАТО в Монреалі (Канада) наголосив на важливості своєчасного надходження Україні політичної, військової та фінансової допомоги.
Як передає Укрінформ, про це ідеться на сторінці Стефанчука у Фейсбуці.
"Розпочинаю роботу на полях 70-ї щорічної сесії Парламентської асамблеї НАТО", — зазначив він.
Під час панельної дискусії на тему “Допомогти Україні перемогти: російська війна та майбутнє євроатлантичної безпеки” Стефанчук наголосив, що "Україна потребує більшої та своєчасної підтримки, Росія розуміє лише мову сили, а наша сила — це єдність партнерів і союзників".
Також голова парламенту нагадав, що 17 листопада відбулася одна з наймасштабніших російських атак за весь час війни, коли одночасно по Україні були запущені 210 безпілотників і ракет.
Читайте також: Сибіга закликав партнерів передати системи, здатні перехоплювати ракети типу «Орєшнік»
Стефанчук акцентував, що 21 листопада Росія атакувала Україну новою балістичною ракетою і, крім того, РФ залучає війська Північної Кореї.
"Це абсолютно нова архітектура війни. Тому настав час для сміливих і рішучих дій", — заявив він.
Голова ВР наголосив: "Україна стає сильнішою, коли отримує політичну, військову та фінансову допомогу. Водночас ця допомога має надходити своєчасно".
Також він підкреслив, що для України надзвичайно важливою є багатопартійна підтримка в усіх країнах.
"Ми цінуємо, що наша країна стала об’єднавчим фактором для різних політичних сил. Разом ми маємо знайти універсальний шлях, який дозволить завершити війну на умовах України", — зазначив Стефанчук.
Читайте також: Україна працює з партнерами над встановленням усіх характеристик нової ракети РФ — Зеленський
За його словами, Україна не приймає умов агресора.
"Саме тому важлива підтримка української Формули миру, кожного з її пунктів, а також Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським", — зауважив голова парламенту.
Як повідомляв Укрінформ, Стефанчук провів зустріч з делегацією Конгресу США на чолі із сенаторами Джиною Шахін та Джимом Рішем. Обговорювалася оборонна підтримка України та спільне виробництво зброї.
Фото: Руслан Стефанчук/Фейсбук