«Три з трьох уражених цілей». Зенітники миколаївських морпіхів 36-ї бригади розповіли про свою роботу

За інформацією: Суспільне.

Миколаївські морпіхи готують зброю до бою. Кадр з відео 36 ОБрМП

Морпіхи миколаївської 36-ї бригади розповіли про вклад в оборону міста. Вогневі зенітні групи цілодобово працюють, аби захистити Миколаїв та область від російських "шахедів".

Про це 15 січня 2024 року повідомили у пресслужбі 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Перед зенітниками поставлене завдання зі знищення дронів-камікадзе, які пролітають у місто або повз, розповів командир розрахунку мобільної вогневої групи на псевдо "Грек".

"З певними результатами, знищили вже три дрони, два — кулеметами (калібру — ред.) 12.7 і один ЗУ 2323-міліметрова спарена установка являє собою засіб боротьби з повітряними цілями на відстанях до 2 500 метрів при висотах до 1 500 метрів., під час підльоту на територію міста. Сподіваємося зробили трохи свій вклад у нашу перемогу", — розповів чоловік.

Зі слів військового, в основному дрони літають вночі, щоб ускладнити роботу українських захисників.

"Маємо прилади нічного бачення, тепловізори, маємо потужний ліхтар. Як тільки отримуємо сповіщення про наближення — займаємося активним пошуком. До речі, усі три спроби наші були вдалими", — говорить морпіх на псевдо "Грек".

Довідковий Миколаїв