Троє травмованих. На Миколаївщині сталася аварія

Аварія на Миколаївщині, 20 листопада 2023 року. Фото: Національна поліція

На Миколаївщині 20-го листопада зіткнулися три автомобілі, внаслідок аварії травмовані дві пасажирки та водій мікроавтобуса. Поліція розслідує обставини ДТП.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції в Миколаївській області.

Аварія сталася 20-го листопада близько 11:30 на 166 кілометрі автодороги Н-14 "Кропивницький-Миколаїв" — на вʼїзді в селі Возсіятське Вознесенського району.

За попередньою інформацією поліції, водій пасажирського мікроавтобуса Mercedes-Benz, який здійснював рейс "Одеса-Черкаси", не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з вантажним фургоном марки "АС".

Аварія, 21 листопада 2023 року. Фото: Головне управління Нацполіції в Миколаївській області.

Від удару мікроавтобус відкинуло на легковик "Renault Espace", який рухався за ним.

"У результаті аварії дві пасажирки мікроавтобуса віком 38 та 45 років, а також 44-річний водій отримали травми та госпіталізовані до лікарні", — повідомили в Нацполції.

За фактом ДТП правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею Частина перша статті 286 Кримінального кодексу України"Порушення правил безпеки дорожнього руху". Санкції статті передбачають арешт до шести місяців, або обмеженням волі до трьох років, з позбавленням права керувати на строк до трьох років.