«Тут не конкуренція, а пошук можливостей». Як на Миколаївщині створюють мапу послуг для ветеранів

Захід для допомоги ветеранам ЗСУ. Фото: Олександр Гордієнко/Cуспільне Миколаїв

На Миколаївщині розпочато проєкт "Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей", в межах якого заплановано створення мапи послуг та ресурсів для людей, які повернулися із зони бойових дій. Проєкт реалізується у партнерстві з DVV International в УкраїніDVV International — це міжнародна організація, яка спеціалізується на розвитку освіти дорослих. Вона працює у багатьох країнах світу, сприяючи розвитку освіти та навчання для дорослих осіб. за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла керівниця проєкту Олександра Ющишена.

Керівниця проєкту Олександра Ющишена зазначає, що цей захід відбувається, щоб зрозуміти, які наразі є потреби серед тих людей, які спілкуються безпосередньо з ветеранами, та які послуги їм надаються.

"У результаті ми хочемо створити комунікаційний майданчик. І в результаті цих обговорень ми зробимо мапу послуг можливостей для ветеранок та ветеранів і їхніх родин" , — говорить вона.

Олександра Юцишена, керівниця проєкту. Фото: Олександр Гордієнко/Cуспільне Миколаїв

У форматі "public talk" "Public talk" — це відкрите обговорення, яке проводиться перед громадськістю або аудиторією з метою обговорення певної теми, проблеми, ідеї або події. представники громадських, міських та обласних організацій обговорили питання юридичної підтримки, соціальної адаптації, зайнятості, психології ветеранів, арттерапевтичної реабілітації та інших наявних програм в області.

Захід для допомоги ветеранам ЗСУ. Фото: Олександр Гордієнко/Cуспільне Миколаїв

Директор міського центру підтримки ветеранів Віктор Мойсєєв висловив підтримку ініціативі.

"Я вважаю, що зайвого заходу в цьому напрямку не буває. Тут не конкуренція. Ми шукаємо можливості, всі стейкхолдери. Хто може якимось чином брати участь у цьому. Щоб допомагати військовим, родинам. Я тільки за, бо це дуже корисна робота. Корисний напрямок. Роботи буде дуже багато", — зазначив сказав Віктор Мойсеєв.