В чому особливості та переваги тепловізійних прицілів

Досвідчені мисливці, які ведуть полювання за заліковими трофеями, зазвичай користуються тепловізійними прицілами. Вказані прибори також використовуються військовими та прикордонниками, співробітниками охоронних підрозділів та рятувальниками, які ведуть спостереження за певною територією чи розшукую ще живих людей під завалами будівель. Тепловізійний приціл використовують натуралісти, які слідкують за поведінкою тварин чи птахів впродовж цілої доби, роблять відповідні фотографії чи знімають відео вдень та вночі в умовах поганої видимості. Теплоприціл працює завдяки спеціальному датчику, який реагує на випромінювання теплових хвиль, які йдуть від живого об’єкту та завдяки обробці з використанням спеціального алгоритму виводяться на екран, вказуючи параметри розміру та форми об’єкту і відстань до нього. 

Переваги сучасних тепловізійних прицілів

Більшість сучасних тепловізійних прицілів завдяки відповідному програмному забезпеченню можна використовувати за досить несприятливих погодних умов, які супроводжуються дощем, зливою, сніговою хуртовиною чи густим туманом. Теплоприціли можна використовувати під час густого задимлення об’єкту чи прилеглої території внаслідок підпалів трави, бойових дій чи обвалення певних конструкцій будівлі, під час полювання на залікові трофеї під водою чи в умовах перешкод на передньому плані, які сформовані чагарниками, деревами, очеретом або високою травою.

Завдяки простому, інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та невеликій кількості кнопок управління в поєднанні з великою кількістю прицільних міток та різноманітних режимів спостереження, налаштування певних опцій тепловізійного прицілу не складає трудності навіть для недосвідченого мисливця. 

Обираючи тепловізійні приціли на сайті https://grand-pulsar.com.ua/ua/teplovizionnye-pricely/teplovizionnye-pricely-pulsar, необхідно зважати на параметри роздільної здатності мікроболометра, які забезпечують чіткість зображення (в прицілі Pulsar Talion XG35 показники рішення складають 640 x 480 пікселів, в той час мінімальні допустимі параметри можуть бути 240 х 180). Вкрай важливим для тепловізійного прицілу є різновид екрану та параметри частоти зміни кадрів.

Якими перевагами відрізняються тепловізійні різновиди прицілів

Окрім можливості використання в несприятливих погодних умовах, за повної темряви чи навіть під водою тепловізійні приціли мають ще декілька переваг у вигляді:

  • неймовірної практичності та зручності, що дозволяє користуватися приладами незалежно від пори року та часу доби;
  • ергономічної форми в поєднанні з невеликою вагою (вага прицілу Pulsar Trail 2 LRF XP50 складає всього лиш 800 грамів);
  • доступної ціни. 

Використання всіх тепловізійних прицілів Пульсар дозволяє побачити об’єкт спостереження, що перебуває на віддалі понад 1500 м, а завдяки якісній матриці користувач прицілу отримує чудове за якістю зображення незалежно від природних факторів.

Довідковий Миколаїв