В’їхав у людей на зупинці в Києві: прокуратура проситиме домашній арешт для водія

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Прокуратура проситиме застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту для водія, якого підозрюють у скоєнні наїзду на двох пішоходів, які стояли на зупинці громадського транспорту в Києві. Про це журналісту УНН повідомила речниця столичної прокуратури Надія Максимець.

Цитата

«Прокуратура буде просити застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту», — сказала Максимець.

Київська міська прокуратура повідомляла, що наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Доповнення

В Києві на вулиці Велика Васильківська, водій автомобіль Toyota Avensis не впорався з керуванням і виїхав на тротуар, постраждали двоє пішоходів, які стояли на зупинці громадського транспорту. Водію повідомлено про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху.

Київська міська прокуратура зазначила, що водій рухався по вулиці Васильківській з перевищенням допустимої швидкості.

Джерело: УНН